Central And Calm Escape With Panoramic Views

  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Central And Calm Escape With Panoramic Views Nice appartement ligt in Nice, op 15 minuten loopafstand van Villa Massena, en biedt spafaciliteiten zoals Turkse stoombaden, een stoomcabine en warme openbare baden. Dit appartement ligt niet ver van de Russische kerk en bevindt zich in de Les Baumettes wijk.

Deze accommodatie biedt gasten een patio, een balkon en een kleedruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Om uw comfort te garanderen is er een apart toilet en een douche in het appartement. Bovendien vindt u een haardroger, kamerjassen en slippers in de badkamer.

De beschikbaarheid van lichaamspakkingen, een lichaamsscrub en pedicure zorgt voor een echt ontspannen verblijf voor gasten. Er zijn verschillende sportmogelijkheden in de omgeving, zoals snorkelen, duiken en kanoën.

Ervaar ultiem comfort in de keuken van de accommodatie, voorzien van een magnetron, koffie- en theefaciliteiten, een koelkast.

Dit appartement ligt op minder dan 1 km van het treinstation Gare de Nice-Ville en binnen 500 meter verwijderd van Maxime Bouquins. Central And Calm Escape With Panoramic Views appartement ligt op een korte afstand van Notre-Dame van Nice in Nice. Het duurt niet lang om Colline du Château te bereiken, op 10 minuten rijden verderop. Nice Côte d'Azur ligt op 10 km afstand en bushalte Clair de Lune is op een paar stappen verwijderd van Central And Calm Escape With Panoramic Views appartementen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Central And Calm Escape With Panoramic Views Nice
Sea View Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Sea View Apartment

24 m van de accommodatie
USD 279 USD 251
per nacht
Palais Nicois 6People 2 Room Parking Sea View
Mobiele prijsaanbieding

Palais Nicois 6People 2 Room Parking Sea View

59 m van de accommodatie
USD 336 USD 302
per nacht
Appartement Avec Grande Terrasse
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Avec Grande Terrasse

151 m van de accommodatie
USD 336 USD 302
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Beveiliging

    Recreatie

    • Privéstrand
    • Strandtoegang
    • Ontspannings-/ TV-kamer

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras
    • Tuinmeubelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer06088034192HT
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Central And Calm Escape With Panoramic Views appartement te vinden?
      Central And Calm Escape With Panoramic Views appartement is in de Les Baumettes wijk gesitueerd, op 15 minuten loopafstand van Villa Massena.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Central And Calm Escape With Panoramic Views appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Central And Calm Escape With Panoramic Views appartement zijn onder andere Colline du Château, Villa Massena, Notre-Dame van Nice.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere La Locanda en L'Ardoise restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Welke faciliteiten biedt Central And Calm Escape With Panoramic Views appartement voor zakenreizigers?
      Central And Calm Escape With Panoramic Views appartement heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een fotokopieerapparaat.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Central And Calm Escape With Panoramic Views Nice

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten